top of page
Number 1 US.png

5 DOLLAR SHAKE

תל אביב > שיקגו

מילקשייק התות האולטימטיבי, קרמי ופירותי, סמל התרבות האמריקאית ממש כמו כביש 66, הסרטים של טרנטינו וקוקטיילים. טקילה הרדורה מיושנת, פר מגלואר ברנדי תפוחים, חלב שקדים ותותים.

-

קטיפתי · פירותי · אגוזי
-
59

Number 3 Japan.png

WABI SABI

תל אביב > קיוטו

רגע של שלווה ונחת בין עצי יער ירוקים ומרחצאות חמות ומהבילות עם קוקטייל מרענן, חמצמץ אך מורכב שמשאיר אותך תועה במחשבותיך. טקילה אל-חימדור בלנקו, ליקר שזיפים יפני, קמומיל, יוזו, מרווה ותה קלוי.

-

מרענן · עשבוני · לימוני
-
59

Number 5 Indonesia.png

AYANALIDAY

תל אביב > ראג'ה אמפט

כישוף מפתה עוטף את האוויר המלוח של חופים מושלמים והירוק המרענן של הצמחייה מסביב, טרופי ופירותי. וודקה גריי גוס, בולס ג’נבר, נגיעה של אבסינט, מי קוקוס ופפאיה מתובלת בצ’ילי ואננס.

-

מרענן · פירותי · טרופי
-
58

Number 7 Italy.png

MASQUERADE

תל אביב > ונציה

אם ההרגשה של צבעי הקשת ומסיכות ונציאניות בקרנבל היתה מקבלת ביטוי נוזלי, זה היה בדמות הקוקטייל המריר, מבעבע ופירותי הזה. מרטיני ביטר, וורמוט
מרטיני פיירו, סורבה קלמנטינות וסיידר תפוחים צרפתי.

-

מבעבע · לימוני · מריר
-
54

Number 9 South Korea.png

SEOUL SEARCHING

תל אביב > סיאול

טיול קולינרי הוא הרפתקה של החיך, מלא בסירים מהבילים, מדורות חשופות וטעמים מפתים כמו חריף, מעושן ואומאמי. וודקה גריי גוס, סינגל מאלט לפרויג, מחית פלפל אדום ותמציות פלפלים קוריאניות.

-

פיקנטי · מעושן · אומאמי
-
56

Number 11 Portugal.png

MADEIRA ADONIS

תל אביב > מדריה

לעצור בכל יקב בדרך, מבושמים ביין בכל רגע זו טעימה של החיים הטובים, קלילים אך מלאי מורכבות בו זמנית. מדיירה ריינווטר, יין פורט ישן, וורמוט נוילי-פראט אמברה.

-

עדין · אלגנטי · אגוזי
-
59

Number 13 Germany.png

HEART OF THE FOREST

תל אביב > באדן באדן

יער כה סבוך שהאור אינו חודר את עלי העצים, וחושך-עד שקט ושליו מרמז על חריפות מרירה ומרעננת. ג’ין מארה, ליקר מריר סוז, שמן זית, סלרי טרי וצ’ילי ירוק.

-

מרענן · פיקנטי · מריר
-
59

Number 2 Italy.png

PRELUDE TO A KISS

תל אביב > רומא

לעולם אל תזלזל בערך של לא לעשות מאום, זהו הלך הרוח בפיקניק, השלווה שמתלווה כאשר אוכל, שתיה ופנאי נפגשים. ברנדי תפוחים פר-מגלואר, פיסקו קאפל, ליים טרי וריבת אפרסקים.

-

מרענן · פירותי · קטיפתי
-
56

Number 4 Wakanda.png

ANDAZI DAIQUIRI

תל אביב > וואקאנדה

הרפתקה פירותית ומתובלת עמוסה בסכנות של טעמים לא מוכרים, זו תזכורת לסודות האקזוטיים של אפריקה, היבשת השבטית מכולן. רום אגריקול מושרה בכורכום, ליים, תפוז ובננה טריים וסוכר קנים אורגני.

-

עשיר · ארומטי · פירותי
-
56

Number 6 Russia.png

GOLDEN APPLE

תל אביב > מוסקבה

במקום שבו הכל עשוי מכסף וזהב, הקוקטייל שמוגש נוצץ כמו יהלום, חזק, מורכב ומאוד אלגנטי. ברנדי תפוחים פר-מגלואר VS (או XO במחיר 88 או קמי במחיר 156), וורמוט קוקי-אמריקאנו, שרי פאלו-קורטדו ואמארו מונטנגרו.

-

חזק · אלגנטי · פירותי
-
 156 / 88 / 59

Number 8 Bora Bora.png

EAST OF EDEN

תל אביב > בורה בורה

מוגז, מרענן, מתובל וצלול כמו המים מזרחית לגן עדן, יעד לכל אוהבי הצלילה, מקום יפה מדי מכדי להיות אמיתי. בומביי ספייר ג’ין, שרי יבש, מיץ תפוחים טרי וקורדיאל עלי דפנה ופלפל לבן.

-

מבעבע · מרענן · עשבוני
-
56

Number 10 Switzerland.png

SNOW ANGEL

תל אביב > ז'נבה

כשחורפי ומושלג בחוץ, הדבר הנכון הוא אח בוערת והמשקה הנכון ביד. עשיר, פירותי ואגוזי. קוניאק קורבזייה VS , תזקיק תאנים בוכא בוקובזה, קורדיאל דובדבנים חרוכים ואגוזי לוז.

-

אגוזי · פירותי · קטיפתי
-
58

Number 12 France.png

LA VIE EN ROSE

תל אביב > פרובנס

אתה יכול להעביר את חייך בחיפוש אחר הפריחה המושלמת, ומסעותיך לא יהיו לשווא. פרחוני, קליל ומרענן. ג’ין מארה, וורמוט נוילי פראט אמבר, מי טוניק, מי וורדים, מי מלפפון וקורדיאל רוברב.

-

מבעבע · מרענן · פירחוני
-
48

Number 14 India.png

SILVER BUDDHA PUNCH

תל אביב > דרמסלה

מסע פנימי לגילוי אמת חדשה על עצמך, הרפתקה שכולה בדמיון, מורכבת, מתובלת ואלכוהולית. רום אגריקול מושרים בבננה ואננס, אמארו מונטנגרו וקורדיאל תה לבן.

-

חזק · ארומטי · פירותי
-
58

Need a six months vacation... twice a year? don’t we all.
Jokes aside, a wise person travels to discover himself. Therefore we invite you to take a trip with us and taste a couple of our favorite experiences around the globe (In liquid form). Enjoy the ride.


Those who achieve The Grand Tour (All 14 destinations) are in for a treat, a special badge to celebrate their experience.
Cheers

CHECK OUT

FOLLOW THE IMPERIAL BACK ROOM AT

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page